Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autostrada A-10
Wojewódzki Zarząd Dróg i Mostów ma przyjemność poinformować, że został otwarty pierwszy odcinek autostrady Wschód - Zachód. Przejazd bezpłatny. Autostrada A-10 zapewni szybki i wygodny transport wzdłuż wyspy, połączy ciekawe budowle. 

Obejrzyj. Używaj. Nie psuj.
Odpowiedz
Chciałbym Cię poinformować że przez twoją autostradę wyemigrowała cała wioska NPC i dobrze by było abyś to poprawił.
Z góry dziękuje
Odpowiedz
Która wioska - w sensie gdzie, który odcinek?
Odpowiedz
Tam gdzie masz tabliczkę "REZERWAT INDIAN  NIE KARMIC".  Już tego rezerwatu nie ma  Sad znikł z powierzchni ziemi.
Odpowiedz
Niestety przesunięcie autostrady nic nie dało. Obecnie biegnie ona dużo za polem zastrzeżonym, więc trudno mi powiedzieć - lub znaleźć przyczynę - czemu wioska się nie spawnuje. Ktoś ma jakiś pomysł - można jakoś sprawdzić systemowo co blokuje spawn?
Odpowiedz
(02-25-2017, 10:37 PM)Cczcicielnica napisał(a): Niestety przesunięcie autostrady nic nie dało. Obecnie biegnie ona dużo za polem zastrzeżonym, więc trudno mi powiedzieć - lub znaleźć przyczynę - czemu wioska się nie spawnuje. Ktoś ma jakiś pomysł - można jakoś sprawdzić systemowo co blokuje spawn?

bardziej na prawo nie możesz?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(02-26-2017, 10:17 AM)MichuTank napisał(a):
(02-25-2017, 10:37 PM)Cczcicielnica napisał(a): Niestety przesunięcie autostrady nic nie dało. Obecnie biegnie ona dużo za polem zastrzeżonym, więc trudno mi powiedzieć - lub znaleźć przyczynę - czemu wioska się nie spawnuje. Ktoś ma jakiś pomysł - można jakoś sprawdzić systemowo co blokuje spawn?

Mogę spróbować przesunąć, ale dziwne to, bo w lewo aż 4 pola jestem od obszaru chronionego, więc nie powinno to mieć wpływu. A nikt przypadkiem inny czegoś gdzieś nie położył? Bo przecież to tylko droga, ani ogniska, ani posłania, ani łóżka.

No ale wczesny dostęp
Odpowiedz
(02-26-2017, 10:19 AM)Cczcicielnica napisał(a):
(02-26-2017, 10:17 AM)MichuTank napisał(a):

Mogę spróbować przesunąć, ale dziwne to, bo w lewo aż 4 pola jestem od obszaru chronionego, więc nie powinno to mieć wpływu. A nikt przypadkiem inny czegoś gdzieś nie położył? Bo przecież to tylko droga, ani ogniska, ani posłania, ani łóżka.

No ale wczesny dostęp

Pochodziłem tam trochę ale nic takiego nie znalazłem.
Odpowiedz
Zapraszam na nowo oddany, wschodni odcinek autostrady A-10. Wiadukt nad Doliną Rospudy.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(02-26-2017, 10:54 PM)Cczcicielnica napisał(a): Zapraszam na nowo oddany, wschodni odcinek autostrady A-10. Wiadukt nad Doliną Rospudy.

Ciekawe czy autostrada przetrwa dzisiejszą demolkę?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości