Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arena Oraz federacja Handlowa
Witam jestem tu nowym graczem i przyznam że chcę pograć RPGowo

mianowicie chcę stworzyć arenę na której będzie można bić sie pvp oraz z mobami które złapie do klatek

na Arenie będzie mógł każdy uczestniczyć kto dotrze do miasta seta gdyż to tam ją buduję Oraz uiści opłatę za wzięcie udziału w turnieju (kwota będzie ustalana) wygrany dostaje 70% sumy wpłat od wszystkich graczy który uczestniczą w walkach na arenie.

będą również miejsca dla widowni wejściówki też będą ale nie wielkie to ma być po prostu symbolika rpg.

Bardzo też prosze by klan o nazwie "Arena + Handel" nie rajdować chce się zająć tylko arena oraz handlem z graczami (handel wymienny)

zapraszam również osoby które chciały by mi pomóc w tym przedsięwzięciu.

walki będą się odbywać co dzień (godzina do ustalenia). 

zapraszam również na TS'a kto jest chętny

burmundo.net-speak.pl

Pozdrawiam
Odpowiedz
No w końcu ktoś kto buduje arenę popieram miliardem procent potem może być użyteczna w walkach klanów
Odpowiedz
Pomysł bardzo fajny godny pochwały. Będziemy się przyglądać dalszemu rozwojowi z zainteresowaniem.
Odpowiedz
Widzę, ze nie tylko mi się marzy odrobina RPG Smile Świetny pomysł! Przy braku polskich serwerów role play, cieszy nawet taka namiastka RPG. Czekam na wszelkie informacje odnośnie tego projektu. Trzymam kciuki.

Teraz kiedy już zbudowaliśmy twierdzę klanu, chętnie oddam się walkom na arenie Smile Smile Smile
Odpowiedz
no i cacy. może co poniektórzy gracze (nie będę wymieniał xD) się wyżyją i nie będą odreagowywać na lepiankach innych ;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości