Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gracze nie potrafiący sie dostosować
Proponuję tu wpisywać graczy którzy pod pretekstem usunięcia domku blokującego przejście okradają innych oraz takich którzy np mordują niewolników jak się nadarzy okazja a nie jest odpalone pvp
Odpowiedz
Owszem, należy piętnować takie zachowania.
Odpowiedz
Uważam, że blokowanie przejścia w grze jest chamskie, ale jestem też w stanie zrozumieć założenia tej gry. Mimo wszystko opiera się ona na walce o terytorium i przejmowaniu kolejnych obszarów. Słabi mają wybór dołączyć do silniejszych frakcji lub walczyć samotnie i przeklinać dzień, w którym zostali zdjęci z krzyża.
Odpowiedz
Popieram wypowiedź przedmówcy.
Odpowiedz
PVP = Player vs Player, a nie ubijanie npc'ow ciagnietych przez innych graczy. Tworzenie fundamentow w poblizu wiosek tubylcow, czy tez blokowanie przejsc powinno byc pietnowane. Natomiast jezeli chodzi o grabowanie (o ile ustawienia serwera na to pozwalaja), zabijanie innych graczy (podczas eventow), czy tez utrudnianie zycia zabijajac ciagnietych za soba niewolnikow to robilem to, robie i bede dalej.

Takze - zglaszam swoja kandydature - MasterKross.

Zglaszam rowniez - Andzeja, Sil7vera, Igniego i caly ich klan za wyzywanie, wulgaryzmy i brak kultury - takich osobnikow nalezy tepic jak chwasty.
Odpowiedz
(02-13-2017, 11:45 PM)MasterKross napisał(a): PVP = Player vs Player, a nie ubijanie npc'ow ciagnietych przez innych graczy.
Tego zdania nie rozumiem.

(02-13-2017, 11:45 PM)MasterKross napisał(a): Tworzenie fundamentow w poblizu wiosek tubylcow
Piszesz o tym co sam robisz?

(02-13-2017, 11:45 PM)MasterKross napisał(a): Takze - zglaszam swoja kandydature - MasterKross.
Popieram.

(02-13-2017, 11:45 PM)MasterKross napisał(a): Zglaszam rowniez - Andzeja, Sil7vera, Igniego i caly ich klan za wyzywanie, wulgaryzmy i brak kultury - takich osobnikow nalezy tepic jak chwasty.
Pamiętaj, że większość serwera jest nastawiona bardzo negatywnie na twoje zachowanie.
Odpowiedz
(02-13-2017, 11:45 PM)MasterKross napisał(a): PVP = Player vs Player, a nie ubijanie npc'ow ciagnietych przez innych graczy. Tworzenie fundamentow w poblizu wiosek tubylcow, czy tez blokowanie przejsc powinno byc pietnowane. Natomiast jezeli chodzi o grabowanie (o ile ustawienia serwera na to pozwalaja), zabijanie innych graczy (podczas eventow), czy tez utrudnianie zycia zabijajac ciagnietych za soba niewolnikow to robilem to, robie i bede dalej.
Jakby nie patrzeć na to jest to prawda, taki jest sens tej gry. Jak chcecie mieć spokój z graczami to możecie założyć serwer lokalny, w innym wypadku trzeba nauczyć się "żyć" z innymi i stosować się do jakiś reguł. Poza faktem, że tworzenie czegokolwiek blisko obozowisk jest zwyczajnie strzałem w swoją własną mózgownicę ... faktem, że robią to głównie nowi gracze, bo nie orientują się za dobrze w tym, dlatego, jeśli jest taka opcja to jakąś notkę walnąć i napisać, że grozi usunięciem całego dobytku.
Odpowiedz
Ale dajcie spokój. Nie rozmawiajmy o Hardcore PvP na serwerze, który bazowo został stworzony jako PvE. Poczytajcie co Corle1 chce tutaj stworzyć i na pewno nie jest to Berserk-Style pobojowisko.
Odpowiedz
Nikt nie mówi o pobojowisku, tylko waszym narzekaniu, że ktoś wam chce rozwalić parę kamiennych bloczków na własne życzenie ...
Odpowiedz
Nie? Dziś po owym "evencie" zastałem swoje klocki zupełnie zniszczone. Ściany, fundamenty - a to wszystko bez żadnego zysku dla najeźdźców. Jeżeli tego typu rzeczy nie są bezsensownym pobojowiskiem to nie wiem jak to nazwać.

A co do narzekania to wydaje mi się, że narzekają właśnie Ci, którzy nie mogą położyć łap na cudzym mieniu. Dopóki ta garść ludzi nie pojawiła się na serwerze, to wszyscy grali w zgodzie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości