Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WASZE PROPOZYCJE ZMIAN NA SERWERZE
W tym wątku możecie przedstawiać swoje propozycje zmian na serwerze jakie chcielibyście widzieć w niedalekiej przyszłości.

[Obrazek: 88781891313642347542.png]
Opisujcie swoje pomysły oraz komentujcie wszystkie za i przeciw.

Serwer powstał z myślą o „POLSKIEJ SPOŁECZNOSCI” graczy Conan Exiles i ma za zadanie służyć jej jak najlepiej.

Naszym celem jest nieustanne dążenie do oddania w Wasze ręce idealnego środowiska, w którym będziecie spędzać miło czas.
Odpowiedz
hej,
1. mod na 75 lvl - bo przy rate x 2 wbicie 50 lvl to chwila a dwa, że i tak będzie jeszcze mana wipe do czasu bety Big Grin
2. full drop po śmierci - trochę adrnaliny
3. wyłączenie avatarów - do czasu aż FunCom nie poprawi mechaniki uważam, że to jest UBER OP
4. byłbym za ratem x1 ale to już nie przejdzie
Odpowiedz
(02-23-2017, 06:47 PM)Drahim napisał(a): 1. mod na 75 lvl - bo przy rate x 2 wbicie 50 lvl to chwila a dwa, że i tak będzie jeszcze mana wipe do czasu bety Big Grin
Bałbym się, że może bardziej zdestabilizować serwer.

(02-23-2017, 06:47 PM)Drahim napisał(a): 2. full drop po śmierci - trochę adrnaliny
+1

(02-23-2017, 06:47 PM)Drahim napisał(a): 3. wyłączenie avatarów - do czasu aż FunCom nie poprawi mechaniki uważam, że to jest UBER OP
+1
[Obrazek: ftdijc.png]
Odpowiedz
Hej,
Zacznę linkiem:

http://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/event

Co to za event bez żadnych reguł, to powinno się nazywać ''totalna środowa rozwałka''.
Mnie to nie dotyczy, bo sam nic nie nawojuje, patrze na to z boku i dlatego mam dla was pomysł jak to ogarnąć.

1. ''Totalna środowa rozwałka'', ale ograniczenie avatarów jakie można użyć do 2 na klan. Wprowadzi to trochę strategii (zacząć demolkę od razu, może poczekać, albo zacząć siekierami, a skończyć avatarem).
2. Event: klan wyzywa klan w określonym miejscu i porze, np. 5x5 (oczywiście bez avatarów) i kto przegra daje właśnie np.avatara czy kilo kory, o co tam się założą wygranym. Zmotywuje to mniejsze klany, albo kilku pojedyńczych graczy do tworzenia sojuszy, i wyzywania tych większych. Fajnie żeby info kiedy i na jakich zasadach było ogólnie dostępne, będzie można pokibicować i dopilnować czy wszystko było tak jak trzeba, no taki event Smile
Odpowiedz
(02-23-2017, 09:50 PM)Zorg napisał(a): Hej,
Zacznę linkiem:

http://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/event

Co to za event bez żadnych reguł, to powinno się nazywać ''totalna środowa rozwałka''.
Mnie to nie dotyczy, bo sam nic nie nawojuje, patrze na to z boku i dlatego mam dla was pomysł jak to ogarnąć.

1. ''Totalna środowa rozwałka'', ale ograniczenie avatarów jakie można użyć do 2 na klan. Wprowadzi to trochę strategii (zacząć demolkę od razu, może poczekać, albo zacząć siekierami, a skończyć avatarem).
2. Event: klan wyzywa klan w określonym miejscu i porze, np. 5x5 (oczywiście bez avatarów) i kto przegra daje właśnie np.avatara czy kilo kory, o co tam się założą wygranym. Zmotywuje to mniejsze klany, albo kilku pojedyńczych graczy do tworzenia sojuszy, i wyzywania tych większych. Fajnie żeby info kiedy i na jakich zasadach było ogólnie dostępne, będzie można pokibicować i dopilnować czy wszystko było tak jak trzeba, no taki event Smile

hej,
wszystko wszyscy wiemy (chyba) ale
do tanga trzeba dwojga i aby tak opisany iwent się odbył w takiej formie to trzeba Mistrza Gry lub Mistrzów aby prowadzili to zgodnie z regułami i
chętnych do RP
a my mamy cepelię co wieczór, że aż zęby bolą jak się czyta czat w grze
...
Odpowiedz
hej,
dużo o tym myślałem i dużo czytałem też czatu w grze i wątków na forum
konkluzja :
1. drop po śmierci - argumenty powyżej + teraz śmierć jest traktowana jako szybki i darmowy telepprt do bazy...
2. wyłączenie avatarów - argumenty powyżej
3. możliwość niszczenia budynków bo :
- zmusi do budowania t2 lub i nawet t3 a więc będzie więcej pve / naustawane bezsensu architektury koszmarnej jak z Lovecrafta w 100% z taniego pisakowca lub jak z mindcrafta
- usunie problemy z fundamentami bo jest ich jak psich gówien po roztopach
- więcej myślenia w budowani i umiejscowieniu twierdz
- fun
- dreszczyk emocji
Odpowiedz
- nie no drop po śmierci to odpada, zbyt często się po crashach ginie, a dla mnie każdy mieczyk i zbroja są za cenne,
- avatary, ograniczenie użycia, jak ich nie będzie w ogóle to gra jest totalnie bezcelowa.
Odpowiedz
Mody na server odpadaja wiele serverow crashuje i sa wipe niepotrzebne po tem.

Mod na wypadanie EQ, Drahim juz sie wypowiadalo wielu w tym temacie server jest niestabilny na tyle by to bylo, chyba ze bedziesz gracza rozdawal eq za kazda smierci, fakt opcja fajna, ale ostatnio nawet w najlepszej zbroji zanim weszlem do gry zabila mnie chiena bo jak serer wywalilo stalem w polu... Wiec nie odpada totalnie

Zadnego wyalczania avataraow powiedzielismy Ci igni one sa elementem gry , jak chcesz ich wylaczenie bo sie boicie nas to proponuje usuniecie takze broni wszelakiej masci z servera podczas pvp i walczymy na gole rece z gola dupa ze sie tak wyraze.

Drahim a wlaczenie miszczenia budynkow to wlacznie praktycznie pvp -.- czyli bezsensu bo proszisz o perma pvp na servie.... czyli idziesz spac a ktos wchodzi Ci do bazy i nsizczy baze -.- opcja pvp daje mozliwosc zabijania graczy nie budynkow -.- wiec mozna by bylo cala mape wyszcyzsci sobie w 24h

A co do wylaczania Avatarow to ja moze prosze tez o usuniecie NPC/Potwrow / Broni bialej i zbroji i bawmy sie w minecrafta i budowanie.

Dodatkowo w mojej anckiecie o pvp wiekszosc ludzi prosi o PVP 2 x w tygodniu http://conanex.pl/showthread.php?tid=56
Odpowiedz
Normalnie masz jakis problem z rozumowanie, bo wg mnie 4 osoby zaglosowaly by zostalo jak jest, czyli raz w tygodniu i 4 by bylo dwa razy. Widzisz gdzies wiekszosc?
Odpowiedz
(02-24-2017, 06:32 PM)Devus napisał(a): Mody na server odpadaja wiele serverow crashuje i sa wipe niepotrzebne po tem.

Mod na wypadanie EQ, Drahim juz sie wypowiadało wielu w tym temacie server jest niestabilny na tyle by to bylo, chyba ze bedziesz gracza rozdawal eq za kazda smierci, fakt opcja fajna, ale ostatnio nawet w najlepszej zbroji zanim weszlem do gry zabila mnie chiena bo jak serer wywalilo stalem w polu... Wiec nie odpada totalnie

Zadnego wyalczania avataraow powiedzielismy Ci igni one sa elementem gry , jak chcesz ich wylaczenie bo sie boicie nas to proponuje usuniecie takze broni wszelakiej masci z servera podczas pvp i walczymy na gole rece z gola dupa ze sie tak wyraze.

Drahim a wlaczenie miszczenia budynkow to wlacznie praktycznie pvp -.- czyli bezsensu bo proszisz  o perma pvp na servie.... czyli idziesz spac a ktos wchodzi Ci do bazy i nsizczy baze -.- opcja pvp daje mozliwosc zabijania graczy nie budynkow -.- wiec mozna by bylo cala mape wyszcyzsci sobie w 24h

A co do wylaczania Avatarow to ja moze prosze tez o usuniecie NPC/Potwrow / Broni bialej i zbroji i bawmy sie w minecrafta i budowanie.

Dodatkowo w mojej anckiecie o pvp wiekszosc ludzi prosi o PVP 2 x w tygodniu http://conanex.pl/showthread.php?tid=56
hej,
1. co do modów - nie były wg mnie testowane u nas więc nie wiemy
1.1. serwery craschowy z tysiąca innych powodów i w może w tym też z powodu modów - trzeba sprawdzić, wg mnie od wczorajszego patcha jest stabilnie.

2. drop - serwer jest stabilny wg mnie można tego argumentu już nie używać.
2.1 bo mnie hiena zabije jak się loguje - to się loguj w bezpiecznym miejscu; jeżeli będzie to loading po craschu to osobiście każdemu dał pełne wyposażenie jeżeli je straci w takich okolicznościach
2.2 pvp jest ok ale jak jest dla Ciebie bezpieczne ? no błagam, wjedziesz avatarami komun na chatę i jak Cię dojadą to nic nie stracisz, super fun w ch.j

3. wnioskuje o wyłącznie Avatarów bo to serwer pve i nie można się o bić o kapłanów; tu mogę iść na myślowy kompromis, avatary ON jak full drop ON.
Bo każdy ma prawo się bronić a pvp bez full dropa to god mode. Nie doszedłbyś do QPO z tymi avatarami jakby był full drop, o to tu chodzi ?

4. burzenie budynków ma sens bo każdy by bardziej racjonalnie budował swój zamek
4.1 można usunąć bzdurnie poukładane fundamenty/etc 
4.2 zmusi rezygnacji z piaskowca, z którego jest wykonane 100% tych pustostanów
4.3. zwiedziłem dziś okolice miasta seta i wg Ciebie to nie obciąża serwera ? nie powoduje, że masz 2-3 minutowy loading ? nasrane jak od gołebi na starym rynku w Poznaniu...

5. byłbym też za rate x1 ale za to mnie zjecie; gram w 99,99% sam a i tak mam całą bazę w T3, tak wiem jestem nolifem; ale dla mnie ta gra (w obecnej formie - brak kontentu, nie mówiąc już o end game - tak bicie bosów na glitach/expl/hackach to nie mój świat) się kończy, szukam wyzwań, emocji, płaczu , wkurwu, to chyba tak ma wyglądać surviwal ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości