Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event PVP i ustalenia co do burzenia budynków
(02-14-2017, 09:09 PM)kostero napisał(a): A więc po paru godzinach rozgrywki PvP Event stwierdzam, że to kompletna porażka. W porównaniu do większości, nie mam tak dużo czasu na granie, aby szybko zdobyć wysoki lvl i zbudować twierdzę. Wybrałem serwer PvE, żeby spokojnie pograć, lvlować, budować się. To co się dzisiaj stało to jakaś masakra. Grając spokojnie przez tydzień, zbudowałem z klanem małą twierdzę. Dzisiaj została zniszczona w 10 min. Cała, wszystko przepadło, całe zapasy. Jak to ma się to do całego tygodnia grania? 1 tydzień nie równa się 10 minutom. Nie po to wybrałem serwer PvE, żeby powstał taki event PvP, gdzie cała moja baza zostanie zniszczona. Moim zdaniem jest to całkowita pomyłka. Mam nadzieję, że admin się ustosunkuje do mojej wypowiedzi. Pozdrawiam

Kiedy usłyszałem z kumplem jak ma wyglądać ten event PVP, od razu sobie odpuściliśmy Smile  Podobnie jak Ty, nie mamy czasu, zeby całymi dniami siedzieć i grać. Praca, dom, a i znajomi w świecie realnym Smile Wbiliśmy sobie na serwer PVE zeby się odstresować troszkę po całym dniu, poznać kilka osób i oczyścić kilka jaskiń/świątyń, jednocześnie zbudować jakąś fajną twierdzę. Niestety zamiast się odstresować, człowiek się cały czas martwi czy to co buduje przez tydzień, nie zostanie zniszczone w godzinę, bo kilku niewyzytych gości dostaje na jakis czas mozliwość niszczenia Big Grin No i sprawdziło się. Dzisiaj w trakcie eventu wszedłem na chwilę do gry. Jezeli ktos sobie coś zbudował, a nie nalezy do duzego klanu czy nie posiada max lvla i xx niewolników to w sumie chyba nie ma do czego wracać ;D Tak więc zgadzam się z Tobą, ze ten event się nie udał.
Sam uwielbiam klimaty PvP, niestety w tego typu grach są one przeznaczonych dla osób, które nie pracują i mają duzo wolnego czasu. Dlatego w PvP bawię się w innych grach, które opierają się na umiejętnościach, a nie tylko spędzonym czasie. W conanie niestety muszę się oddać PvE Smile
Odpowiedz
Nasze wrażenia? Spodziewaliśmy się tego że to nie będzie event pvp, ale rozpierducha. Dlatego od początku gdy Corle postanowił urządzić event zmobilizowaliśmy się aby zabezpieczyć dobytek. No i mieliśmy kilka prób, koledzy nawet byli tak mili, że zostawili nam kilka bombek - zrobimy z nich lepszy użytek.

My - w przeciwieństwie do niektórych nie czerpiemy przyjemności z niszczenia gry innym. Wybraliśmy serwer świadomie.

Wnioskuję, żeby eventy pvp zostały, jednak krótsze - po to aby można się było skupić na konkretnych przeciwnikach (mniejsi gracze będą bezpieczniejsi) oraz aby eventy były pod nadzorem.
I graczom których bolał event radzę szukania schronienia u silniejszych sojuszów.
Być może zrobimy wspólnie koloseum?

Wkurza taki Kross Gmbh ale co zrobisz. My sobie poradzimy.
@Kross - psujesz grę graczom pve, a grasz jakbyś chciał przestawienia serwera na pvp. Jesteś trollem.

[Obrazek: foto_ab4c9195f342e8d49e2a8186b182c0c2.jpg]
Odpowiedz
Event PVP bardzo udany cała Gildia WarCry świetnie się przy nim bawiła i już nie możemy doczekać się kolejnego. Mieliśmy przyjemność spotkać Igniego i jego kompana (których serdecznie pozdrawiamy) jak i Krossa z Rozpruwaczem (nie taki diabeł straszny jak go malują). Mieliśmy też ogromną frajdę w pogonieniu kilku krzykaczy stale obecnych na czacie (do zobaczenia na kolejnym evencie PVP).

Osoby które grają w Conan Exiles powinny być świadome tego, że to gra nastawiona na przetrwanie w brutalnym środowisku. Jeśli dla kogoś poziom serwera jest zbyt wysoki powinien dołączyć do jednej z frakcji a nie stawiać w pojedynkę pałac z gliny.

Jak teraz są płacze to co będzie jak w ruch pójdą AVATARY? Najbliższa przyszłość Conan Exiles to głownie zawartość PVP https://blog.conanexiles.com/pl/co-dalej...an-exiles/

Dojdą trebusze i małe grupki będą zmuszone do ciągłego przenoszenia swojego dobytku a dominujące frakcje będą zajmować najlepsze tereny. Opcje są 2 albo połączycie siły z silniejszymi albo zmienicie serwer, bo to nie SIMSY.

Pozdrawiam – Yarme.
Odpowiedz
Panie Kostero i Panie gracz, Co do czasu na gre... Wystarcza 2h gry w 1 dzien by zrobic baze nie do zniszczenia podczas eventu pvp.... Nie widze najmniejszego problemu z tym tylko cza troszke pomyslec, wiecej niz domek nad rzeka.

Azgan troszke sie nie zgodze bo male przebiegle frakcje zawsze dadza rade sie ukryc i wrazie potrzeby ukasic porzadnie ;3 Pamietaj nie ilosc.... a jakosc....... Bo dzisiaj widzialem jak pan Easy sie bal 1vs1 i ucieak po kolegow ;x bo brak skilla w walce ;3 wiec pamietaj lepszych 3 co umie sie bic niz 10 co sieje zamet zamiast bic ;3

A Event szczerze PVP bym puscil na caly weeekend server by sie posprzatalo ;3 a sadze ze by sie szlo dogadac miedzy graczamy na wyburzanie fundamentow ;3 i admin by odsapnol bo to tez czlowiek
Odpowiedz
Jak już mówiłem, serwer od początku miał w nazwie PvE. PvE, a nie PvP. To nie miał być serwer gdzie logując się po takim evencie nie masz niczego. Wybrałem PvE, żeby tego nie doświadczać. Jeżeli chcecie komuś niszczyć domy to zapraszam na serwery PvP.
Odpowiedz
Yyy to chyba cos nie tak czytales ja widze tu od poczatku servver PVE +PVP EVENT
Odpowiedz
Widać nie byłeś od początku
Odpowiedz
upsize funziona

Fine stuff, Regards!
Eugene-born Katochirimotofu Knipple spare-time hobbies include Corpo sano ebooks, chess. And finally the things he prize the most is checking out an chicago blackhawks hockey match in real life.
Odpowiedz
nicorix dĂłnde comprar

Great facts. Kudos!
Feel free to surf to my blog :: raspberry ketone 700 foro
Odpowiedz
realquit como funciona

Seriously lots of awesome information.
Eugene-born Katochirimotofu Knipple spare-time hobbies include Corpo sano ebooks, chess. And finally the things he prize the most is checking out an chicago blackhawks hockey match in real life.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości