Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drop sprzętu po śmierci
hej,
chciałbym ruszyć ten temat z dwóch wg mnie ważnych powodów :
1. nie ma adrenaliny w pve; idziesz bijesz i nie ma nic co mogło by zagrozić, a ch..j najwyżej padnę i odrodzę się na kalamicie bez strat.
Trochę czuję się jakbym grał na czitach albo na easy mode.

Argument, który zapewne zaraz się pojawi :"ale ja mam pracę, dom, rodzinę, kota i teściową i nie mam tyle czasu aby grać co Devus"uważam za nie adekwatny do problemu, bo to ci co grają więcej mogą więcej stracić i nie będą targać na plecach 20 avatrów i kilkunastu sztuk broni/potków.

2. istniej błąd, który powoduje, że co jakoś czas materiały/przedmioty znikają z plecaka/paska ale są i powodują obciążenie jedyny sposób poradzenia sobie z tym problemem to wezwanie Admina aby włączył tę funkcję, wówczas padasz i to co stanowiło problem wypada razem ze śmiercią postaci.
Szkoda czasu Adminów na te figle, zaraz będą jedynie to robić bo choćby u mnie wystąpił ten bug w sumie już trzy razy.

Proszę o merytoryczną dyskusję. Nie znam powodów dla których ta opcja jest wyłączone przez Sefa ale ja nie znajduję argumentów do jej funkcjonowania w takiej formie.
Jestem za.
[Obrazek: ftdijc.png]
Też jestem za tym aby tą opcję wyłączyć, bo w pve też musi być jakieś wyzwanie.
Ogólnie byłbym za, ale jest jedno 'ale' - przy obecnej ilości błędów i restartów serwera już kilkukrotnie zdarzyło mi się zginąć zanim gra się do końca załadowała po restarcie. Bo zwierzaki/npc są aktywne od startu, ale dla nas środowisko musi się wczytać zanim będziemy mogli cokolwiek zrobić. Co prawda dla mnie, jak i zapewne dla dużej części populacji nie jest problemem odrobić wyposażenie, ale nasi "mniejsi" bracia mogą narzekać.
1 Bron boze wypadanie EQ , co restart servera i mam eq co pochwile robic bo zjadla mnie nawet glupia chiena bo mimo dobrego kompa laduje sie jak slimak? i postac jest 1 w grze przed tym jak ja widzisz..... bron boze wlaczac wypadanie eq.

Mozemy wlaczyc ale fundujesz mojemy klanowi (10 osob) zbroje za kazdego Deada podczas wczytywania...

2 Zabij sie zrob relog.... jakos mi to dziala ciagle... ze zniakajacymi itemami >.> i zawsze odbugowywuje-.-
Devus ale ta opcja jest (tak się domyślam tylko) na każdym rozsądnym serwerze pvp a te serwery mają takie same problemy jak my
będziesz mniej nosić a i z expoita z EQ będzie mniej ludzi korzystać (może to on powoduje dc ? Big Grin )

prawda jest taka, że jak pisałeś w innym wątku pve to nuda (kompletny brak conetentu - liczę, że to przejściowe związane z EA)
a taka opcja dała by frajdę nasiąkniętą stresem
Został utworzony temat zbiorczy w którym prosimy o podawanie wszystkich ciekawych pomysłów zmian na serwerze http://conanex.pl/showthread.php?tid=60

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości