Ankieta: Jak I ile razy event pvp
Ankieta jest zamknięta.
Zostaje jak jest Sroda
33.33%
4 33.33%
2x W tygodniu
33.33%
4 33.33%
1x w Sobote
16.67%
2 16.67%
3x w Tygodniu
8.33%
1 8.33%
4x w Tygodniu
8.33%
1 8.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pvp Eventy
No to glosowanie....
Pytania są tendencyjne - gdzie opcje całkowitego wyłączenia pvp oraz raz w miesiącu ?
Talon bez przesady ok?
Jak dawno temu z Fordem T - do wyboru każdy kolor, pod warunkiem że czarny.
A skoro jest ankieta, to chciałbym poznać opinie większej ilości ludzi na temat wszystkich opcji. A co, jeżeli większość opowiedziałaby się przeciwko pvp ? Mielibyśmy demokrację czy rządy jednego czy dwóch klanów ? Ja sam nie jestem przeciwny pvp, ale uważam, że skoro serwer jest pve, to pvp powinno być dokładnie uregulowane - absolutnie wykluczam wolną amerykankę.
No dobrze zgadzam się spoko, też wolę grę PVE ale raz w tygodniu to nie tragedia. Ale jeżeli chcecie to w ankiecie ok spoko niechaj DEVUS dokona korekty.
Devus nie dokona korekty bo dla niego pvp mogłoby być 24h/dobę. On siedzi w tej grze non stop, a teraz chce niszczyć wszystko i wszystkich i pokazać wszystkim jakim to on jest świetnym graczem. Prawda jest taka że jest tylko świetnym nolifem, bo każdy poświęcając tyle czasu co on na tą grę miałby to co on ma.

Jak dla mnie właśnie przez ludzi pokroju Devusa pvp nie powinno być wcale, albo bez avatarów przez bardzo długi czas.

Devus skończ już te głupie dodawanie ankiet o pvp, zdecydowana większość ludzi grających na tym serwerze to gracze pve. Ten serwer nadal jest serwerem pve w wyszukiwarce i dlatego przychodzą tu nowi ludzie. Pvp to tylko opcja. Idz na serwer typowo pvp. Chcesz ludzi zmusić tutaj do grania pvp bo sam dostaniesz w du.. na serwerze pvp, taka jest prawda ze tam się boisz pojść bo szybko straicisz to co zdobędziesz, a tu przez parę godzin nikt ci nic nie zrobi a ty innym owszem - rozpieprzysz wszystko.

Koniec z tymi głupimi pytaniami o PVP, admin zdecydował i koniec.
Dostane w dupe? zapraszam na server pvp francuski nie bede reklamowal uzbroje Cie fulll... wiekszosc servera pojecahlem tam i nie mam jechac kogo juz nawet, wiec zapraszam tam ubiore Cie pobiegasz poniszczysz tylko juz nie ma zbytnio co tam zniszczyc -.- a co do zmiany ankiety to bym prosil admina o zmiane tzn moda forum bo nie widze opcji u siebie moge jedynie post edytowac by dodac opcje bez pvp

(02-23-2017, 10:43 AM)Devus napisał(a): Dostane w dupe? zapraszam na server pvp francuski nie bede reklamowal uzbroje Cie fulll... wiekszosc servera pojecahlem tam i nie mam jechac kogo juz nawet, wiec zapraszam tam ubiore Cie pobiegasz poniszczysz tylko juz nie ma zbytnio co tam zniszczyc -.- a co do zmiany ankiety to bym prosil admina o zmiane tzn moda forum bo nie widze opcji u siebie moge jedynie post edytowac by dodac opcje bez pvp

A dwa wytlumacz mi sens gry pve... zbudujesz baze ok spoko miales koncepcje zbudowales, i potem co? co dalej? bedziesz stal i podziwal baze ? -.- Nuda... i tyle..... a tak dostaniesz od kogos kto Cie nie lubi rozbiorke bazy i znowu masz frajde zbudowania czegos i mozliwe ze czegos lepszego ...
No to Devus może czas na kolejny serwer PVP? skoro grając tutaj po 12 i więcej godzin dziennie byłeś w stanie jeszcze skroić inny cały serwer PVP z pewnością poradzisz sobie grając na 3 serwerze w tym samym czasie. Jeśli byłeś w stanie zrobić coś takiego na serwerze PVP to nie wiem czego szukasz na PVE ? No tak wszystko jasne bo to chyba największy polski serwer i to o to chodzi żeby tu być panem i władcą który rozdaje karty i avatary na pysk.
Oczywiście, że kolega Devus chce wszystkim zaprezentować swojego e-peena. Już nawet w tym celu zawarł sojusz z drugą największą gildią, żeby przypadkiem ktoś mu dóbr nie pojechał. I fajnie, dyplomacja to ważna część pvp. Tylko serwer nie ten...
Został utworzony temat zbiorczy w którym prosimy o podawanie wszystkich ciekawych pomysłów zmian na serwerze http://conanex.pl/showthread.php?tid=60

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości