Ankieta: Co robimy z pvp?
Ankieta jest zamknięta.
Zostaje jak Jest
80.00%
4 80.00%
Wylaczamy avatar,bronie,zbroje,wybuchowe dzbanki i bijemy sie na golasa
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wylaczenie Avatarow i broni na PVP
Iz koledzy bardzo trzesa portkami proponuje wylaczenie avatarow ktorych mamy sporo, a bysmy my nie plakali o ich wylaczenie to proponuje rowniez na czas pvp eventu o wylaczenie wszelakich broni bialych mieczy,wloczni trojzebow itd wszystkiego takze prosze o zabranie zbroji dzbankow wybuchowych itd prosze o zostawienie samych golych postaic.... bo niestety QPO ma leski w oczach....
A gdybyśmy zrobili coś takie, że klany budują areny walk. Każdy klan swoją arenę, co event to turniej odbywał by się na innej arenie. i teraz przykładowo wejściówka na walkę kosztowała by nie wiem 100 żelaza, drewna dzbanki, dywany inne cuda na kiju, stworzyć ranking gladiatorów na forum i tyle, później w każdym tygodniu wyłonić zwycięzcę i na koniec miesiąca ekstra walka między tylko trzema zwycięzcami w zależności od ilości turniejów. raz turniej na golasa, raz tylko z mieczami, raz dowolny raz 1 na 2 itd. oczywiście nie wykluczam kiedy klany będą chciały się tłuc nawzajem bo to też niech jest. Ale można by sobie było urozmaicić w ten deseń czas. Co Wy na to?
hej,
wg mnie łatwość zdobycia avatarów to bład mechaniki i brak myślenia/testów przez developera
to powinna być broń, ze względu na jej moc i możliwości, ostateczna jak atomuffki - bardzo trudne w zdobyciu , elitarne, dostępne nielicznym i bardzo zaangażowanym graczom
ich zdobycie to powinien być wyczyn, który okupiony jest potem, krwią o łzami wielu osób
praca wielu osób przez wiele dni i to nie aby zrobić ich XX lub nawet XXX a 1
teraz to wygląda tak, że jedna osoba może w dość, obiektywnie rzecz biorąć, czasie wycraftować ich tyle, że cały serer można w piz.u roz..bać
bo tak
to jest kompletnie nie przemyślane ale pewnie jest to związane z tym, że coś trzeba było dać aby ładnie wyglądało na filmikach promujących EA

z powyższych powodów, do czasu aż FC nie okiełzna avatarów, jestem za tym aby je wyłączyć z eventów pvp
Kolejne tendencyjne pytanie Devua o pvp. Skończ pan z tym.
Drahim zgodze sie z avatarami , ale myslisz ze ja to puszce na jakiegos malego czlowieka? bez sens..... mam ich kilkanascie a na najblizszym pvp mam zamair puscic tylko 3 , na 3 wrogow co sie na skalkach zbudowali... >.> lepiej trzymac je na poteznych przeciwnikow i tych co za skore zachodza niz marnowac choc wczoraj zmarnowalem for fun Big Grin
Został utworzony temat zbiorczy w którym prosimy o podawanie wszystkich ciekawych pomysłów zmian na serwerze http://conanex.pl/showthread.php?tid=60

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości