Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.02.2017 PvP event - problem
W związku z niestabilnością klienta, proponuję przełożyć jutrzejszy PvP event (22.02.2017) na inny dzień, kiedy gra będzie stabilna.
Jest stabilnie caly czas a jak bedzie wyrzucac to sie najwyzej event przedluzy o 1h nie po to cala noc siedze konczac avatary by moj czas sie zmarnowal...... cza bylo o tym myslec 2 dni temu
Ze względu na niestabilną wersję aplikacji serwerowej, event w tym tygodniu zostaje odwołany http://conanex.pl/announcements.php?aid=2

Kolejny planowany event PVP wypada w dniu 01.03 w godz. 18-23.
a jaka gwarancja, że będzie stabilny w kolejnym terminie ?
nawet jak dziś coś naprawią to przy okazji też coś zepsują
doświadczanie pokazuje, że nie ma co liczyć na większą stabilność w najbliższym czasie
więc apeluję o trzymanie sie harmonogramu z uwzględnieniem wszystkich za i przeciw
za - dużo graczy od wipe poświęciło czas na przygotowanie do tego eventu
przeciw - stabilość - uważam, że po 3/4 DC można wrócić do pve

Z wyrazami szacunku
BB
No wlasnie jaka gwarancja? oddasz mi stracone godziny na przygotowania na dzisiaj? za tydzien bedzie tosamo bedzie wywalac to samo napiszecie , 6 dni przygotowan po nic? Kpina toatlna , niech jest pvp event bedzie wywalac to bedzie wywalac za tydzien to moze wywalac co 15minut a nie co 1h. Wiec bez jaj prosze.
Co niektórym serwery się pomyliły. Jeżeli ktoś za wszelka cenę chce pvp to nic nie stoi na przeszkodzie - są odpowiednie ku temu serwery i tam się możne wykazać.
Event powinien być równą szansą (obiektywnie) dla wszystkich graczy...
No i jest rowna szansa miales tydzine czasu na przygotowanie sie i kazdy mial tyle czasu na przygotowanie , i kazdy ma rowna szanse, a dwa gra polega na klanach i przejmowaniu terytoriow a pewnie nalezysz do osob co gra solo i jak tydzien temu zaczyna sie placz ze duze klany zaczna prowadzic wojne.
(02-22-2017, 03:14 PM)Devus napisał(a): No i jest rowna szansa miales tydzine czasu na przygotowanie sie i kazdy mial tyle czasu na przygotowanie , i kazdy ma rowna szanse, a dwa gra polega na klanach i przejmowaniu terytoriow a pewnie nalezysz do osob co gra solo i jak tydzien temu zaczyna sie placz  ze duze klany zaczna prowadzic wojne.

Devus, jednak zdecydowanie pomyliłeś serwery. Serwery PvE służą raczej do tego, żeby mogli się na nich odnaleźć ludzie, którzy mają też normalne życie i nie mogą poświęcać 12 godzin dziennie na grę. Również dla tych, którzy przed przejściem na PvP chcą ogarnąć grę. A także dla tych, którzy PvP po prostu nie chcą/nie lubią. Jak masz tyle czasu, że w tydzień robisz avatary, to serwery PvP czekają - ale nie, Devus musi bić innych, ale niech nikt nie ośmieli się zrobić cokolwiek Devusowi. Chcesz po prostu skorzystać z przewagi, jaką dało Ci granie dzień i noc. A ja właśnie wprowadziłbym do eventu pvp na naszym serwerze zakaz używania avatarów, właśnie po to, żeby ci początkujący nie stracili w minutę całego dorobku i nie zniechęcili się do gry. Nikomu nie będzie się chciało ręcznie burzyć całej bazy, ale ktoś niewyżyty (patrz wyżej) nie będzie miał takich skrupułów z avatarem. Podczas ostatniego pvp miałem 2 avatary i obu użyłem na opuszczonych bazach, bo zwolennikiem totalnej rozwałki nie jestem, a co sobie powalczyłem mieczem, to powalczyłem.
Trudno się nie zgodzić z wieloma słusznymi argumentami obu stron.
Dodam jeszcze od siebie tylko to, że content pve jest mocno ograniczony i nie liczę na to, że szybko się coś w tym temacie zmieni.
Widząc jak pracują nad kodem sieciowym - jedno naprawiają a coś innego psują (bo nie testują poprawek - my jes testujemy...).
Precyzując, w góra tydzień nie będzie co robić w pve i oczyszczenie jakim jest pvp może choć trochę przewietrzyć pusty pokój.

Co do wyłączenia avatarów, to biorąc pod uwagę braki i ułomności mechaniki gry uważam, że to jest bardzo dobry pomysł.
Do tego dodałbym full drop aby móc sprawić przykrość i czuć napięcie - te pozytywne.
hehehe
Po przeczytaniu tego tematu muszę przyznać, że zgadzam się z każdym postem, dosłownie.
Gram sam (mam teraz dużo wolnego czasu, ale niebawem to się skończy) tylko i wyłącznie dla fun'u, żeby zobaczyć co to FC tworzy. Nie chce mi się dla kogoś zbierać ''bawełny'', żeby za miesiąc nie pojawić się na servie przez np. 2 tygodnie. Dlatego wybrałem PvE.
Mają być eventy PvP, ok, ale niech się biją w tym czasie klany z klanami, bo to tylko 6 godzin PvP z całego tygodnia PvE. Na ''mocnym'' serverze PvP żaden z was nie zrobiłby tych/tylu avaratów, bo w międzyczasie musiałby się bronić/atakować i ''resorc'y'', czas by się zużywały na coś innego.
Z drugiej strony był dziś zaplanowany event (taka jest nazwa serva, każdy musi się z tym liczyć), powinien być, niech się crash'uje, przecież to early acess, za tydzień może być jeszcze gorzej. Załogi pracowały dzień i noc na ten event!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości