Ankieta: Czy wyłączyć awatary?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
62.50%
10 62.50%
NIE
37.50%
6 37.50%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ankieta] Wyłączenie avatarów
Po wprowadzeniu trebuszów, wiele serwerów zrezygnowało z opcji używania awatarów. Co byście powiedzieli na sprawdzenie tego u nas? Na ten moment w fazie testowej, a po tygodniu zdecydowalibyśmy co dalej - czy awatary wracają, czy gramy bez nich. Zapraszam do ankiety. Smile
Odpowiedz
Ja osobiście myślę że to jest dobry pomysł, ale Bazy musiały by być Rajdowalne. Wiele baz będzie znajdowała się na górach słupach itp. itd.

Corle1 z tego co wiem nie masz zbyt wiele czasu aby tego pilnować podobnie jak aktualnie jakiś klan zablokował wejście do dungu i nie ma komu tego odblokować aż do pvp....

Więc ogólnie Awatary wyłączone jak będzie jeszcze więcej opcji aby się dostać do bazy w górach bo na razie to nie wypali bez aktywnego udziału Admina Smile
Gracz Lenii
Klan
Odpowiedz
Przed trebuszem bardzo łatwo sie schować.
Awatary OFF w przypadku zakazu usuwania schodow+ schody z takiego samego Tieru jak drzwi+fundament (są serwery które tak działają)
ale przecież nie będzie komu to kontrolować i nakazywać, za dużo roboty przy tak licznym serwerze nawet dla kilku adminow.
Odpowiedz
Awatary off, claim off lub 0.20 i mogą się budować nawet na olimpie.Wieża zastąpi linki i drabiny ważne stanie się jak budujemy i z czego aby się obronić przed raidem. Obecność w grze tez będzie ważna do obrony baz.Porzucanie i rozkład budynków wyłączyć niech ulegają degradacji a nie ruiny straszą po mapie.Co z tego ze wprowadzili trabeusze jak ludziska tworzą pola fundamentów przed bazą i tyle z wykorzystaniem ich, wiec claim off.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości