Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skad te Ciagle crashe?
Jak w temacie skad te crashe ciagle? -.- grac sie nie da co 20min crash ...
Odpowiedz
Gdzie 20... 5-10.
[Obrazek: ftdijc.png]
Odpowiedz
jakiś update jest
Odpowiedz
Czy tylko ja dostaję crashe? Nawet nie dc, tylko bug splat.
[Obrazek: ftdijc.png]
Odpowiedz
Cały czas pracujemy nad ustabilizowaniem serwera i badamy co może być przyczyną zrywania połączenia. Mieliśmy do wyboru albo dać Wam możliwość gry w czwartek albo wył. serwer i majstrować przy nim do piątku. Woleliśmy dać Wam możliwość gry. WIPE i tak w wielu aspektach okazał się pomocny.
Odpowiedz
Serwer był testowany od godziny 4:00 do 06:35 i przez cały ten czas nie pojawiły się żadne crashe więc powinno być już dobrze.
Odpowiedz
Niestety najnowsza wersja aplikacji wniosła sporo poprawek, ale też i trochę problemów ze stabilnością, które pojawiają się również na oficjalnych serwerach. Sad
Z wczesnych ustaleń wynika to z liczby osób (do ok. 12 jest ok), jednak nie ma to powiązania z obciążeniem CPU (przy 12 osobach wątek na którym chodzi aplikacja, ma ok 15% obciążenia)
Prawdopodobnie dziś wyjdzie update, które w jakimś stopniu pomoże. Smile
Odpowiedz
Wczorajsze optymalizacje przyniosły wymierne korzyści. Gram już 4 godziny i jest stabilnie 0 crashów jak do tej pory. Pisząc to na serwerze jest 31 osób.
Odpowiedz
Dziwne Azgan, bo grając od rana, już kilka crashy serwera zaliczyłem. Ale chyba nie tylko ja bo ludzie tez pisali o tym na czacie. Nie mówiąc już o tym, ze kolega nie może się z nim połączyć nawet przez direct connection Sad
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie.

Otóż o ile wcześniej (przed wipe i patchu) gra działała okej, nie było crashy, to od dwóch dni po próbie dołączenia na serwer - gra z automatu mi wywala grę do pulpitu, gdzie wyskakuje opcja zgłoszenia błędu (gdzie też tak uczyniłem). Nie wiem czy tylko ja mam ten problem, ale od trzech niestety, ale nie mogę się dostać na serwer. Wchodzę na serwer, ładuje się gra, zanika nagle audio, wyrzuca do pulpitu, wyskakuje informacja żeby zgłosić błąd i tyle. Ktoś posiada/ał podobny problem?

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości