Ankieta: Czy potrzebny jest wipe?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, ale z zachowaniem levelu postaci (jeżeli to możliwe)
36.59%
15 36.59%
Tak, ale całkowicie od 0
53.66%
22 53.66%
Nie, problemy po aktualizacji nie są na tyle widoczne
9.76%
4 9.76%
Razem 41 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWA AKTUALIZACJA - 23.03 - czy potrzebny wipe?
Jak pewnie większość zauważyła, dziś doszła spora aktualizacja do Conana wprowadzająca wiele zmian. Podobno na tyle dużych, że wszystkie serwery publiczne zostały zresetowane (zwipe'owane). Dlatego chciałem zapytać jak wygląda sytuacja u nas, czy czuć potrzebę odpalenia wszystkiego na nowo, czy nie jest tak źle i gramy dalej? Smile 
Ewentualnie z jakimi problemami napotykacie się po zmianach?

UWAGA: Z racji, że wipe to zawsze dość duży problem, bo wymaga stawiania i zdobywania wszystkiego na nowo (choć od tej aktualizacji doświadczenie postaci może zostać nienaruszone), decyzja o jego odpaleniu musi zostać podjęta przez min 2/3 głosów na tak (obie opcje z wipe są sumowane). Wiele wskazuje, że twórcy nie szykują kolejnej dużej aktualizacji w najbliższym czasie, a także że nasze ostatnie ustawienia przyjęły się całkiem dobrze, więc jeżeli rzeczywiście miałby być odpalony wipe, to prawdopodobnie aż do kolejnej wielkiej zmiany w aplikacji.

Ankieta w zależności od popularności i nastawienia (np. 30 głosów za wipe i 5 za jego brakiem), może zostać zamknięta jeszcze dziś - dlatego prosiłbym o sprawne głosowanie - za co też ogromnie dziękuję. Smile
Odpowiedz
Mi się już nie chce levelować ,po wipe zrobię chyba sobie przerwę. Myślałem ze zmiany będą jakieś znaczące ale to sama kosmetyka oprócz jednej budynki maja czas rozkładu i to bardzo pomoże na zalegający gruz na mapie.Wprowadzili barwniki pare nowych broni i zmienili statystyki i całe to nowości. Serwer działa stabilnie na razie żadnych błędów nie zaobserwowałem.
Odpowiedz
O chętnie bym zagral od nowa by wszyscy mieli rowny start.
Odpowiedz
wedlug tytulu serwera, 12/03 byl wipe xD imo troche bez sensu by był kolejny po nawet 2 tygodniach. Tymbardziej, ze jak na razie wszystko dziala spoko, martwic mozna sie jak jebnie Tongue
Bo tak, by co 2 tygodnie walic wipe, bo jakis path i ktos tak napisal imo bezsensu. Mimo, ze na serwerze gram od wczoraj jakos jak dla mnie i tak nikt sie wielce nie rozbudowal na niewiadomo co i miazdzy wzsystkich by wipowac wszystko x,x
Odpowiedz
Nie po 6 avatarow codzienie na pvp to nie nikt sie nie rozbudowal 6 avatarow z strony 2 klanow codzienie razem 12 masz racje nikt sie nie rozbudowal . a dwa jaki sens ma gra na czym co moze walnac za 1minute badz za 5minut albo za 2 dni strata poswieconego czasu a nakieta jak pokazuje bedzie wipe dzisiaj jeszce Smile
Odpowiedz
Z takiego toku myślenia robić wipe co 2 tygodnie, bo sie napieprzaja avatarami i jest płacz
Odpowiedz
(03-24-2017, 01:59 PM)Arah napisał(a): ... Mimo, ze na serwerze gram od wczoraj jakos jak dla mnie i tak nikt sie wielce nie rozbudowal na niewiadomo co i miazdzy wzsystkich by wipowac wszystko x,x

Grasz od wczoraj rzekomo i takie coś piszesz?! Zdajesz sobie sprawę jak MEGA nielogiczna jest cała Twoja wypowiedź?
ps. chyba, że masz zerowe doświadczenie w tego typu grach.
Odpowiedz
Może ciut odrobine, bywa, co i tak nielogiczne jest zeby wipowaC co 2 tygodnie na early access grze x,x w takim przypadku co kazdy path trzeba by resetowac, bo cos sie moze kopac i td itp.
Odpowiedz
Jestem za wipe, bo nie chce powtórki z rozrywki, kiedy pierwszy raz odwiedziłam serwer i nie było gdzie nogi postawić, bo abo była masa ruin albo wszędzie spawn block , zero poszanowania dla porządku :x
Odpowiedz
Gra EA, taki urok, jeszcze nie raz będą "przełomowe" dodatki  wymuszające full reset,(to w sumie taki 2`gi wymuszony wipe o ile dobze pamiętam).
Ale jak widać przytłaczająca większość jest za. Więc w sumie dyskusja ot dla zasady.

Na początku gierkowania w to myślałem- "Wipe co miesiąc? ale ja nie chce tracić moich pikseli- tak się z nimi zżyłem przecież!" Smile

Teraz wiem, że Wipe to nowa okazja aby zrealizować nowe plany, strategie, skumać się z nowymi ziomkami i może w końcu jako pierwszy w tym sezonie napaść na Arat Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości