Ankieta: Nowe ustawienia serwera
Ankieta jest zamknięta.
Po śmierci ekwipunek PRZEPADA
23.96%
23 23.96%
Po śmierci ekwipunek ZOSTAJE
27.08%
26 27.08%
25.00%
24 25.00%
10.42%
10 10.42%
13.54%
13 13.54%
Razem 96 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzeci WIPE - zmiany w ustawieniach?
drugi serwer PVE? świetny pomysł. ten zrobić stricte PVP, A drugi spokojne PVE. czekam już tylko na naprawę problemu z pustostanami ;]
Odpowiedz
Utrata ekwipunku ma jeszcze jeden plus z perspektywy dyskusyjnych avatarów :> Nikt nie będzie brał ich kilka-kilkanaście w drogę w obawie o ich utratę, a jak weźmie i zginie to wróg może nieźle się obłowić. Skrócony został też czas ich działania do minimum, czyli 20s - będzie to wymagało obrania odpowiedniej strategii ich użycia na głównych punktach. Więc mam nadzieję, że nowe ustawienia wprowadzą też spore zmiany co do tej broni, zamiast stanowić główny rodzaj zabawy w stylu puszczenia avatara co minutę, to będzie więcej dumania, czy kombinowania, jak je użyć.
Odpowiedz
(03-11-2017, 10:56 PM)Corle1 napisał(a): Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami nadchodzi kolejny wipe serwera. Wyciągnęliśmy sporo lekcji z zabawy czysto PVE, jak również PVP. 
Dlatego wspólnymi siłami dobrze byłoby ustalić, jakby miały wyglądać ustawienia nowego serwera, tak by nie zmieniać ich w trakcie.

Główne problemy do rozwiązania pojawiły się w ankiecie powyżej (wielokrotnego wyboru) - na jej podstawie uwzględnimy wygląda zabawy w nowym świecie (choć niekoniecznie wygrana oznacza wprowadzenie danej zasady na 100%, istotne będą również argumenty w rozmowie poniżej, czy przegląd popularnych serwerów na jakich zasadach one działają).
Prócz tych zostaje na stałe:
- event PVP w godzinach 18-21 (możliwe przesunięcie na 19-22) 
- zmiana dropu/expa do x1 
- zmniejszenie zajmowanej powierzchni przez budynki do 0,5

Jeżeli są jeszcze inne kwestie - zapraszam do dyskusji. Smile

PS Jedno jest pewne, jako admin nie będę miał możliwości burzenia lepianek, czy domków które blokują NPC - warto mieć to na uwadze, jakby ktoś proponował czyste PVE Tongue

Moje pytanie czy jest ustawione "- zmniejszenie zajmowanej powierzchni przez budynki do 0,5 " ponieważ raczej nie zauważyłem zmiany względem przed wipem.
Odpowiedz
(03-14-2017, 12:49 PM)TomFunki napisał(a):
(03-11-2017, 10:56 PM)Corle1 napisał(a): [...]

Moje pytanie czy  jest ustawione "- zmniejszenie zajmowanej powierzchni przez budynki do 0,5 " ponieważ raczej nie zauważyłem zmiany względem przed wipem.
Rzeczywiście nie było to od razu odpalone, ale po dzisiejszym porannym restarcie powinno już działać 0.5 - niestety nie idzie tej opcji ustawić z poziomu gry, a jedynie poprzez plik konfiguracyjny + restart. Jak wieczorem wrócę do domu to zobaczę, czy weszła w życie. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości