Ankieta: Nowe ustawienia serwera
Ankieta jest zamknięta.
Po śmierci ekwipunek PRZEPADA
23.96%
23 23.96%
Po śmierci ekwipunek ZOSTAJE
27.08%
26 27.08%
25.00%
24 25.00%
10.42%
10 10.42%
13.54%
13 13.54%
Razem 96 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzeci WIPE - zmiany w ustawieniach?
Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami nadchodzi kolejny wipe serwera. Wyciągnęliśmy sporo lekcji z zabawy czysto PVE, jak również PVP. 
Dlatego wspólnymi siłami dobrze byłoby ustalić, jakby miały wyglądać ustawienia nowego serwera, tak by nie zmieniać ich w trakcie.

Główne problemy do rozwiązania pojawiły się w ankiecie powyżej (wielokrotnego wyboru) - na jej podstawie uwzględnimy wygląda zabawy w nowym świecie (choć niekoniecznie wygrana oznacza wprowadzenie danej zasady na 100%, istotne będą również argumenty w rozmowie poniżej, czy przegląd popularnych serwerów na jakich zasadach one działają).
Prócz tych zostaje na stałe:
- event PVP w godzinach 18-21 (możliwe przesunięcie na 19-22) 
- zmiana dropu/expa do x1 
- zmniejszenie zajmowanej powierzchni przez budynki do 0,5

Jeżeli są jeszcze inne kwestie - zapraszam do dyskusji. Smile

PS Jedno jest pewne, jako admin nie będę miał możliwości burzenia lepianek, czy domków które blokują NPC - warto mieć to na uwadze, jakby ktoś proponował czyste PVE Tongue
Odpowiedz
rate 1x, wyłączenie awatarów lub bardzo mocne ograniczenie, usprawnienie regulaminu (spam claimem,). Pvp w konkretnych godzinach (np. pół godzinki koło 12 (dla oczyszczania terenu) 2h-3h wieczorem); wprowadzenie eventu i pvp i pve.
Event* - zorganizowana zabawa

Cytat:event PVP w godzinach 18-21 (możliwe przesunięcie na 19-22)
Jestem ze przesunięciem na 19-22 lub nawet na 20-23.
[Obrazek: ftdijc.png]
Odpowiedz
Akurat to 30min w poludnie jest glupota a dwa nie idzie tego ustawic bo jest OD DO i dany dzien >.> jak juz to bym byl za pvp np co 2 dzien :> albo zmiane godzin na pozniejsze troche albo np 20-22 ;>
Odpowiedz
Slyszlame ze stabilny serwerek tu ale same beksy graja Wink moze w koncu powstanie normalne polskie pvp wtedy z chlopakami lecimy z francuskiego tutaj, ile mozna z zabojadami sie pykac Big Grin
Odpowiedz
Rainbow 
Ludziska glosujcie za opcja "Po śmierci ekwipunek PRZEPADA* , inaczej nadal w chory sposob bedziemy wykorzystywali exploita i nosili jednorazowo do bazy milion skał [Obrazek: 2e1d6b723adec95eaa2a500141cf136d.svg]

I prosze o danie czasu wszyskim ktorzy  nie sa w temacie i zaczkanie z WIPEM przynajmniej do godziny 18.00 [Obrazek: b731b88b6459090c02b8d1e31a552c5a.svg]
Odpowiedz
Jeśli wyłączymy awatary musimy włączyć rabowanie zwłok .Powstrzyma to ludzi przed budowaniem w chmurach i śmierci traktowanie jako transportu do bazy, daje nam to tez realna szanse na zdobycie bazy bo nawet jak zburzę schody na koniec gry to w czasie grania będę je jednak musiał mięć. Wydłużył bym tez czas PvP a na pewno na sobotę i niedziele zrobił pełny.
Odpowiedz
Jak będzie wipe, to się żegnam z tym serwerem
Nie widzę powodu, żeby robić WIPE serwera. Zmiany są gówniane. W obecnej chwili przy tej społeczności pogorszą grę. Wielu graczy odejdzie. Zbieralem na rozbudowane zamku i teraz skrzynia stali + 2 skrzynie wzmocnionych cegiel + wzmocnienia i drewno jak psu w dupe.

Dlaczego? Bo się nudzi, bo się nie chce, bo ktoś czuje że nie ma równych szans? Gówno argumenty. Zobaczymy jak wam się po tych zmianach będzie chciało.

A NAJGŁOŚNIEJ szczekają ci, co najmniej grają. W dupe sromotnie dostaje taki jak ja. Bardziej zorientowany na PVE (czasami lubie pvp też). I co mam zaczynac wszystko od nowa bo co?

Ten WIPE idzie według zasady "Nie chce mi się/Nie miałem czasu więc innym też nie dam". Prawdziwa "Demokracja" w polskim wykonaniu.
Odpowiedz
(03-12-2017, 08:17 AM)Grom napisał(a): Jak będzie wipe, to się żegnam z tym serwerem
Nie widzę powodu, żeby robić WIPE serwera. Zmiany są gówniane. W obecnej chwili przy tej społeczności pogorszą grę. Wielu graczy odejdzie. Zbieralem na rozbudowane zamku i teraz skrzynia stali + 2 skrzynie wzmocnionych cegiel + wzmocnienia i drewno jak psu w dupe.

Dlaczego? Bo się nudzi, bo się nie chce, bo ktoś czuje że nie ma równych szans? Gówno argumenty. Zobaczymy jak wam się po tych zmianach będzie chciało.

A NAJGŁOŚNIEJ szczekają ci, co najmniej grają. W dupe sromotnie dostaje taki jak ja. Bardziej zorientowany na PVE (czasami lubie pvp też). I co mam zaczynac wszystko od nowa bo co?

Ten WIPE idzie według zasady "Nie chce mi się/Nie miałem czasu więc innym też nie dam". Prawdziwa "Demokracja" w polskim wykonaniu.

Nacpałes się bo nie bardzo rozumiem albo kompletnie ty nie rozumiesz czemu wipe i zmiany.
Teraz (skrzynia stali + 2 skrzynie wzmocnionych cegiel ) bo cokolwiek nie wybudujesz i z czego to awatar rozwala w parę sekund.
Nic się  ( Bardziej zorientowany na PVE (czasami lubie pvp też) ) nie zmieni dalej bedzie PvE Z PvP.
I tu sie mylisz ( A NAJGŁOŚNIEJ szczekają ci, co najmniej grają.) mam przegrane 409 godzin co daje nam pełne 17 dni gry.
Tutaj  (Ten WIPE idzie według zasady "Nie chce mi się/Nie miałem czasu więc innym też nie dam". Prawdziwa "Demokracja" w polskim wykonaniu. ) to już kompletnie odleciałeś albo ja nie ogarniam toku rozumowania za głupi chyba jestem.
Odpowiedz
Jedna rzecz, jestem nawet za tym aby avatarów nie było, ale też chciałabym poznać ew. rozwiązanie na opuszczone domy by znów 3/4 mapy nie było zaśmiecone ruinami i człek nie będzie się miał gdzie zbudować, a już jak na skale się ktoś wybuduje i to opuści to nie będzie jak tego zniszczyć
Odpowiedz
No trudno jak musi być ten wip to niech będzie, choć jestem przeciwny jego robieniu.
Prosiłbym o zwiększenie szybkości produkcji, bo robienie płótna lub sznurków trochę wykańcza.
Co do wątku pvp, to nie jestem zwolennikiem ''zabij dla frajdy''. Wolę grę pve, choć nie mówię że pvp jest niepotrzebne, bo jest potrzebne by czyścić opuszczone ruiny i blokujące resp surowce lub npc. Ale proszę brać pod uwagę to, że robi się coraz cieplej i dzień robi się coraz dłuższy, i nie każdy będzie mieć czas bronić swojej fortecy przez dłuższy czas. Dla tego moim zdaniem 1,½h jest dość długim czasem na pvp, a zwłaszcza że pvp jest co dzień. Godziny pvp chyba by każdemu pasowały od 19 do 20:30.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości