Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobra Devus Wygrałeś.
Możesz być szczęśliwy wygrałeś brakuje mi już chęci na to aby budować bazę 4 raz.Tak jak się domyślałem z Awatarami nie ma gry , nowi gracze na starcie są w przegranej pozycji ,po prostu nie maja ich szans zrobić. Brak kapłanów Seta i Yoga nie respią się. Zaczynałem grę to na serwie grało po 35-40 osób teraz gra 5-10 mam nadzieje ze to nie jest powolne wyludnienie serwera i ostanie się tylko ekipa wzajemnej adoracji.Nie mam nic do  PvP wręcz przeciwnie ale z awatarmi nie ma gry jest permanentna demolka i mnóstwo ruin na mapie.Może kiedyś wrócę na serwer czasami było milo ale na teraz brak mi sił i chęci na budowę kiedy jakiś koleś rozwala bez większego wysiłku to w 60 sekund.

P.S
Tak mała rada jeśli można, zrobić wipe, wydłużyć PvP zrobić loot po śmierci i wyłączyć awatary a będę pierwszy który wróci.
Może to zapełni z powrotem serwer z tego co słyszałem to kiedyś były problemy z zalogowaniem się na niego.
Teraz przynajmniej ten problem nie występuje.
Odpowiedz
I bana dla kazdego kto wybuduje sie na skalce skoro wylaczamy avatary >..
Odpowiedz
Wątpię żeby admin przemierzał mapę i usuwał lepianki z skałek nawet jak mu podasz współrzędne, za dużo było by tego.

A tak po za tym to glinianki "ogólnodostępne" też są traktowane awatarem a jak się trafi chatka czyli tier II to nie ma zmiłuj.

Przy obecnych ustawieniach serwera opcja awa.... powinna zrobić pa pa.

P.S
Kapłani 100% i jogobelli się respią ja nie mam z nimi problemów. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości