Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na tabliczkach trzciną wyciskane
#1
Oto niezależne od nikogo świeże gliniane tabliczki z wiadomościami ze świata wygnańców (z przymrużeniem oka  Wink  )

Devus wstrzymuje karzącą dłoń!
Do redakcji dotarła informacja, że Devus zapowiedział wstrzymanie swej armii avatarów do najbliższej soboty. Czyżby złagodniało jego serce wyprażone w słońcu pustyni? Czy ktoś jednak podpadnie i czyjaś lepianka zniknie w tumanach kurzu przed zapowiedzianym czasem?

Nowe narodziny Hieny Pustyni!
Na serwerze pojawiła się Lili, którą na poprzednim serwerze określano mianem Hieny Pustyni. Czyżby konkurencja dla Devusa? Czy wśród walczących avatarów przetrwają lepianki postronnych graczy? 

Saszka Gej niechciany?
Gracz o nicku wywodzącym się jeszcze z CS (team gwiazd porno) zawitał w nasze progi. Czy jego nick stanie na drodze do kariery w którymś z klanów? Z naszym źródeł wynika, że nadal szuka klanu.

Ośmiornice wracają z ciepłych krajów!
Niedawno zaobserwowane stada ośmiornic wracają do swoich gniazd w naszej ukochanej enklawie. Z powodu niskich przelotów niejedna lepianka utraciła dach. Prosimy omijać tereny lęgowe.

J ROC synem Devusa!
Jak donoszą niezależne źródła słyszano jak Devus pilnował pracy domowej i groził pasem oficerowi WarCry. Co to zmienia? Absolutnie nic, ale było jeszcze miejsce na tabliczce Smile

Ogłoszenia:
W nowym dodatku DLC - łopata i nagrobek. Nie daj satysfakcji avatarowi, oszczędź moc obliczeniową serwera i sam usyp sobie stylowy kurhanik. Dodano możliwość wycraftowania nagrobka z dowolnym napisem w miejscu zgonu.

A już niebawem wywiady, opinie i wielkie plany wykradzione z tajemnych komnat w tajemnych lokacjach.
Odpowiedz
#2
Ladne Tongue gazetka servera MOOORREEEEEE
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości