Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fake konto i ban dla Devusa
Proszę o bana dla gracza, który stworzył fake konto "Kostero" i się podszywał pode mnie.
Takie zagrania to poziom podstawówki.

A co do Devusa to perma ban za spam na discordzie niecenzuralnymi obrazkami.
Lecz się chłopie bo aż szkoda mi ciebie. Nie mowie złośliwie lecz powinienes isc do szpitala psychiatrycznego, może tam ci pomoga. 

Nie sądziłem że ten serwer spadnie aż tak nisko. Gratuluje adminowi i społeczności.

I już jasne. Pod Talona podszywał się J Roc, a pode mnie Yarme albo MasterKross.
Brawo, proszę o bana dla tych osób.

o ile powazny jest ten serwer, czy zaśmiecany przez takie dzieci
przypominam że gra jest od 18 lat
Odpowiedz
Cytat: Gratuluje adminowi i społeczności.

Mnie w to nie mieszaj, stawiałem dzielny opór.

Ale spodziewałem się takich zagrywek, to w ich stylu.
[Obrazek: ftdijc.png]
Odpowiedz
Zwracam się do administratora. Czy zrobisz coś z nimi czy zostaje tak jak jest?
Odpowiedz
Zobaczyłem co tam się stało. Tragedia. Słów brak na takie zachowanie. Poniżej wszelkiego poziomu.
Odpowiedz
Mam screeny, także już panowie się nie wymigacie. Musicie po prostu być usunięci z serwera
Odpowiedz
Też kilka zrobiłem... Ale wstyd mi je upubliczniać.
Odpowiedz
Jak trzeba będzie to wyśle do admina. Mam nadzieję że stanie na wysokości zadania i usunie tych koleżków bo to juz przegięcie było
Odpowiedz
(03-02-2017, 10:25 PM)kostero napisał(a): Proszę o bana dla gracza, który stworzył fake konto "Kostero" i się podszywał pode mnie.
Takie zagrania to poziom podstawówki.

A co do Devusa to perma ban za spam na discordzie niecenzuralnymi obrazkami.
Lecz się chłopie bo aż szkoda mi ciebie. Nie mowie złośliwie lecz powinienes isc do szpitala psychiatrycznego, może tam ci pomoga. 

Nie sądziłem że ten serwer spadnie aż tak nisko. Gratuluje adminowi i społeczności.

I już jasne. Pod Talona podszywał się J Roc, a pode mnie Yarme albo MasterKross.
Brawo, proszę o bana dla tych osób.

o ile powazny jest ten serwer, czy zaśmiecany przez takie dzieci
przypominam że gra jest od 18 lat

Kostero, nie bądź smutnym, płaczącym i zakompleksionym dzieckiem jak Igni, który rzuca żenującymi oskarżeniami na prawo i lewo bez jakichkolwiek dowodów, po czym milknie jak noworodek, gdy tylko mu się smoczek do mordy wsadzi, kiedy okazuje się, że racji nie miał. Nie ma też odwagi by przeprosić - może to przez ten smoczek, który dalej mu mordę knebluje (odnoszę się tu kolejny raz do oszczerstw igeniego na mój temat, jeszcze przed wipem dotyczący blokowania przejść - inni gracze mu wyjaśnili i potwierdzili, że moja poprzednia gildia - Demony Nocy nie miała z tym nic wspólnego - blokującym był gracz o xywie Zandora).

Kostero, podczas eventu - rozwaliłeś moją noclegownię - gratuluję. Ubiłem Cię w walce 1vs1 - dla mnie to większa wygrana, ubiłbym Cię drugi raz, ale dobił Cię ktoś ode mnie z klanu (jednym hitem), gdy uciekałeś - satysfakcja dla mnie podwójna. Śmiałeś się na globalu, że fortyfikacje były słabe, po chwili ja się śmiałem z Ciebie, że nie takie słabe jak Ty... Nazwij to jak chcesz - WIN-WIN lub LOSE-LOSE bo wygranego tutaj nie było. 

Zresztą, jeśli chodzi o mnie to największą frajdę podczas eventu PVP sprawiły mi walki 1vs1, czy 1vs2 (które wygrałem w komplecie) niż rozwalanie budynków . Raz jeden głupio mi się zrobiło po zabiciu dziewczyny Bosky'ego - która, jak się okazało a) jest low level b) biegła do swojej bazy 20 min, tylko po to, żeby wycieczkę zaczynać od nowa (tutaj spóźnione przeprosiny).

Na koniec meritum. Mój czas noulifowania dobiegł końca - akurat serwer powstał jak zakończyłem pracę w jednej firmie i od 1-go marca rozpocząłem w drugiej, 3 tygodniowe wakacje dobiegły końca Sad. Ani na serwerze, ani na Discordzie (xywa Miszcz) nie było mnie od czasu zakończenia środowego eventu - w logach za pewne IP do sprawdzenia. Nie mam pojęcia co to za syf się dział i chyba nawet nie chcę wiedzieć, ale jak już wspomniałem w innym wątku - chamstwo trzeba wyplewić jak chwasty. W tym wypadku chamstwem jest podszywanie się pod innych graczy. Takim samym chamstwem jest oskarżanie niewinnych graczy (czytaj mnie). Piszesz o serwerze, który spada nisko, "gratulujesz" adminowi i społeczności - popatrz w lustro. Piszesz o zaśmiecaniu serwera dziećmi - jesteś jednym z nich rzucając oszczerstwa w moją stronę i proszę się nie tłumaczyć, że użyłeś sformułowania "Yarme albo MasterKross".

Czuję się na tyle mocnym graczem (co zresztą udowodniłem podczas pierwszego eventu PVP przed wipe'm oraz na środowym), że nie potrzebuję grać nieczysto, płakać na forum, oczerniać innych graczy. 

Z jednym się Kostero zgodzę - niby dorośli ludzie (zakładając oczywiście, że gra 18+), a:
- wyzywają od /cytować nie będę/ na komunikatorze głosowym w grze, gdy im się "krzywda dzieje" (pozdro m.in. Andrzej i Si1ver);
- płaczą na forum z absurdalnych powodów;
- podszywają się pod innych graczy;
- rzucają bezpodstawne oskarżenia - "'psze' pani (adminie) bo on mi CHYBA zabrał ekierkę...".
Słabo. Najwyższy czas dorosnąć.
Odpowiedz
Nie obchodzi mnie kto wygrał a kto przegrał w grze bo to nie ma żadnego znaczenia.
Nie będę siedział cicho gdy ktoś podszywa się pode mnie i wypisuje chamskie i prostackie rzeczy, to jest poniżej pasa. Bo co? bo zniszczyłem komuś domek? pare ścianek? w grze?
Ludzie ogarnijcie się, to jest gra, a wam się chyba myli z rzeczywistością.
Może się co do ciebie pomyliłem, ale na pewno nie zostawie tego bez wyjaśnienia.
Odpowiedz
Wypełni zgadzam się z tym co napisał MasterKross i podpisuje się pod jego wypowiedzią. Kostero rozumiem Twoją frustracje, z zaistniałej sytuacji, ale w tym momencie to Ty zachowujesz się niedorzecznie wysuwając zbyt daleko idące wnioski i tworząc teorie spiskowe.
Zarzucasz mi coś czego nie zrobiłem i nie wydaje mi się, żeby MasterKross też przyłożył do tego rękę. Ludzie wyjdźcie z domu na świeże powietrze pospacerujcie trochę dla relaksu to jest tylko gra a tu trwają nieustanne bitwy o wirtualny kawałek ziemi. Róbcie tak dalej to Corle1 wyciągnie wtyczkę i będziecie mogli przenieść swoje frustracje na oficjalne serwery FunCom. Tyle z mojej strony. Jeśli nie szkoda Wam czasu to obrzucajcie się G… dalej ale mnie w to nie wciągajcie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości