Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Relacje po evencie.
Smile 
Ciekawy jestem, jakie są Wasze odczucia po "evencie".

[Obrazek: ftdijc.png]
Odpowiedz
Bardzo ciekawie było. Po 19 zrobiłem mały obchód i wszystko stało. Po około 5 minutach zobaczyłem awatara, potem ktoś mnie gonił, kolejny awatar i znowu musiałem uciekać. Po 15 minutach wróciłem do bazy - kilka cegieł. W sumie większa cześć mapy tak wyglądałaTongue. Ogólnie w około 15 minut pół mapy ubyło. Te eventy powinny być co kilka dni, bo przy takiej dokładności domki będą stały do pvp. Jedynie co można budować to małe meliny na skałkach, aby nikt tego nie zobaczył - jakieś 2x2, najlepiej bez ścian, żeby nic nie wystawało. To coś zwane "eventami pvp" powinno zmienić nazwę na "pve events" - masz kilka godzin, aby zbudować plac zabaw dla kolegów. Te pve to bym w ogóle wykreślił z tytułu serwera, jak się bawić...
Odpowiedz
Nie obszedłem całej mapy, bo nie miałem na to czasu, ale zauważyłem, że większość budynków która blokuje respy nadal stoi. Także realizacja zamysłu odblokowania respów chyba się nie powiodła. Mój domek poleciał, ale płaczu nie ma. Coś tam na szybko odbudowałem, ale ze względu na brak czasu to tylko prowizorka. Jutro praca, dom i rodzina więc pewnie usiądę do Conana po PvP i mogę nic nie zastać. Jeśli tak będzie, to cóż trzeba będzie się pożegnać. Zgadam się z przedmówcą. Takie event'y powinny być max 2 razy w tygodniu. Dokładniej codziennie PvP, ale bez avatar'ów. A dwa razy w tygodniu z avatar'ami.
Odpowiedz
Przedmówcy dobrze prawią. To było jedynie bezmyślne niszczenie wszystkiego jak leci, niby fajnie, podobno o to w tym chodzi, ale..

-Awatary są zbyt OP, skoro twórcy mają zamiar wprowadzić maszyny oblężnicze, to będzie sie to mocno "gryzło" z awatarami. Po co  budować fortecę jako broniący się i po co atakować taktycznie (oba przypadki wymagaj już trochę pomyślunku),
 skoro można wsio zniszczyć w minutę awatarem.

-Brakuje dropu ekwipunku po śmierci. Lata taki po mapie z np. pięcioma awatarami przy sobie. Można biegać bezmyślnie i prawie bezkarnie robić mordor, zaś broniący się ma marne szanse aby odstrzelić w porę agresora i ustrzec się przed
armagedonem.

Myślę, że po tygodniu w porywach będzie kilkanaście osób, same klany pochowane po "krzakach", za to powstanie nowa specjalizacja, januszowy szarik- tropiciel ukrytych baz. 

Już ciekawszą opcją byłoby (ciągłe pvp+ ciagly drop EQ+awatar off) albo (pvp event jak teraz+drop EQ na evencie+awatar ON z niskim dropem surowcow na awatara)

Reasumują sporo jest opcji i możliwości, żadna nie jest idealna. ale myślę, że obecna jest lipna Smile
Choć w sumie można wymusić na władcach awatarów aby marnowali je do "własnego samorozwoju", ale wolę nie podpowiadać niczego tym którzy wczoraj ulegli anihilacji Wink
Odpowiedz
Ta i wylaczmy miecze i walczmy na gole klaty piesciami.....a bazy na sklaach kto bedzie usuwaL? pojdziesz na dmina? by je usuwac jak sie avatary wylaczy? chcesz nismierteln ych ludzi i nismiertelne bazy bitch please
Odpowiedz
Ja tam się nawet nie logowałem od dwóch dni. Zakładam że kamień na kamieniu się nie ostał z naszego domku. Poczekam aż FC zrobi coś z avatarami, bo w tej chwili zbyt łatwo je zdobyć dla kogoś, kto spędza w grze 12-14 godzin codziennie. Przed wipe zrobienie avatara zajęło mi 1 dzień od momentu postawienia świątyni łącznie z wytrenowaniem arcykapłana. Powinno być jakieś ograniczenie - na przykład 1 na tydzień albo 1 arcykapłan na klan. W tej chwili granie nie ma sensu i spokojnie poczekam sobie na poprawki w tym względzie. Zwłaszcza że nowy Torment się pojawił.
Odpowiedz
Z 2h czasu pograłem (czytałem Wink ) dopiero, ale nowy Torment wydaje się być genialny. W końcu turowy cRPG, kreowanie postaci, wprowadzenie, tak jakby Mistrz Gry w realu przedstawiał świat do zabawy. Brakowało mi przez te lata czegoś na miarę Planescape'a.
Odpowiedz
Hej, wczoraj wyparował mój czwarty domek od początku istnienia serwera. Każdy był w innym miejscu i posiadał inne zabezpieczenia anti-riding, które kolejno się nie sprawdzały. Nie żalę się, fajnie było kombinować Smile Ale znudziło mnie już bezcelowe budowanie ścian. Dziesiątki hut, garbarni, kowali i innych pierdół będę stawiał w miejscach w których akurat zechce mi się coś naprawić albo wykuć. Bo tak wychodzi ekonomiczniej. Z uszanowaniem regulaminu. Tak tylko uprzedzam że zamiast jednego ładnego domku będzie nieestetycznie, ale takie czasy i trzeba się dostosowywać Smile Nadal mam nadzieję na rozwój jakiegoś Role Playa na serwie.
Pozdrawiam
Gotfryd

I podziękowania dla Corle za wkład pracy, pieniędzy i czasu w serwer. Bo chyba tego tutaj brakuje - docenienia dla bezinteresownej pracy tego człowieka, który umożliwia nam zabawę i z którego gościnności wszyscy korzystamy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości