Polski serwer Conan Exiles
[ANKIETA] Czy PVP powinno działać przez całą dobę (PVB tak jak jest) - Wersja do druku

+- Polski serwer Conan Exiles (http://conanex.pl)
+-- Dział: Poslki serwer Conan Exiles (ConanEX.pl) (http://conanex.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje zmian na serwerze (http://conanex.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: [ANKIETA] Czy PVP powinno działać przez całą dobę (PVB tak jak jest) (/showthread.php?tid=7738)[ANKIETA] Czy PVP powinno działać przez całą dobę (PVB tak jak jest) - Corle1 - 06-20-2017

Jak to miało miejsce w przypadku innych sporych zmian na serwerze, również tym razem zagłosujemy wspólnie nad obecną propozycją.

Wygląda ona w następujący sposób:
- PVP (walka między graczami) działa przez całą dobę
- PVB (niszczenie budynków) pozostaje bez zmian czyli w godzinach 19-23

Ankieta jest otwarta do niedzieli (25.06) poniedziałku (26.06) godz. 23:59 – tak by każdy nie miał problemu znaleźć chwili na oddanie głosu. Przy okazji proszę o kulturę w tym temacie i uszanowanie decyzji większości graczy. Na nic odgrażanie się odejściem klanu XXX, bo nie chodzi o to by gra była robiona pod klan, a pod większość osób na serwerze. Smile

PS Wszelkie próby oddania głosu po kilka razy przez jednego gracza (tzw. multikonta), będą również karane w grze.

UWAGA: Z powodu weekendowego wyjazdu i braku możliwości wcześniejszej aktywacji kont, ankieta została przedłużona o 1 dzień.
UWAGA 2: Podobnie jak poprzednie ankiety, głosowanie służy obraniu kierunku zmian na serwerze - np. wygrana danej opcji małą przewagą nie oznacza wprowadzenie jej w 100% formie jak w ankiecie, a np. rozwiązanie pośrednie.